Altın & Kolajen Göz Çevresi Bakım Seti

Shilibao Altın Kolajen gGöz Çevresi Bakım Seti

Açıklama

Uzun süre bilgisayarda çalışmak göz çevresinde kuruluğa sebep olur, güldüğünüzde kaz ayağı denilen ince çizgiler ortaya çıkar, uykusuzluk göz altında torbalanmaya ve morluğa sebep olur. Kütü yaşam alışkanlıkları, kötü beslenme, hava kirliliği ve yaşlanma çeşitli göz çevresi cilt kusurlarını ortaya çıkarır.
SHILIBAO® 5X Altın ve Kolajen özlü göz kremi, içerisindeki etkili doğal ve besleyici özleri ile göz çevresi kırışıklarının ve torbalanmalarının giderilmesine ve elastikiyet kazanmasına yardımcı olur. Ürün ile göz çevreniz parlak ve çekici görünsün.
SHILIBAO® 5X Altın ve Kolajen özlü göz maskesi, yüksek su tutma kapasitene sahip bitkisel kolajen ve besleyici özleri ile güçlü nemlendirme özelliğine sahiptir. Göz çevresini nemlendirerek pürüzsüz, genç ve düzgün görünmesini sağlar.  Daha fazla kolajen ve elastik lif üretmesi için cildi teşvik eder. Gülerken endişelenmeyin.
SHILIBAO® Altın ve Kolajen özlü göz Jeli, cildi sıkılaştırıcı bitkisel özler içermektedir. promlemli göz çevresinde kolajen lif oluşturmak için cildi teşvik eder. Cildi sıkılaştırıp genç ve parlak görünmesinde etkilidir.

 

Kullanımı :
Akşam: Göz çevrenizi temizleyiniz. Altın ve Kolajen özlü göz Jelini 3-5 dakika masaj yaparak sürünüz, 5X Altın ve Kolajen özlü göz maskesini göz altı çevresine yerleştiriniz ve 15-20 dakika arası bekletiniz, 5X Altın ve Kolajen özlü göz kremini gözaltı cilt çevresine tamamen emilinceye kadar hafifçe sürünüz.

Sabah: Göz çevrenizi temizleyiniz. Altın ve Kolajen özlü göz Jelini 3-5 dakika masaj yaparak sürünüz, 5X Altın ve Kolajen özlü göz kremini gözaltı cilt çevresine tamamen emilinceye kadar hafifçe sürünüz.

 

ÖNEMLİ: 5X Altın ve Kolajen özlü göz maskesi, maksimum 30 dakika bekletilmelidir. Maske tek kullanımlıktır. haftada bir kullanılmalıdır.

 

 

 

Ürün Bilgisi

Kullanım alanı Göz Çevresi
Kullanım Şekli Harici
Özelliği Göz Çevresi Bakımıi