Altın & Kolajen İp Protokolü Ürün Seti

Kolajen ip protokolu

Açıklama

Yüksek saflıkta ipek protein hattından elde edilmiştir. Bu ipek fibroin, güçlü elastikiyete, iyi tokluğa sahiptir, Ccildin lif yapısı ile oldukça uyumludur. İpekböceğinin vücudundan çıkarılan bir tür litik enzimdir. Protein ipleri sıvı halde tamamen çözülür ve dermis tabakasına ulaşır. Cilt sıcaklığının etkisi altında, sıvı ipek fibroini katı bir ipek fibroine dönüşür, böylece cilde güçlü bir kuvvet vererek gergin bir ağı cilde sıkıca çeker. Ccildin fibrozunu dermisin derinliklerinde uyarırken, kolajen rejenerasyonunu ve elastik liflerin yeniden düzenlenmesini uyarır, cilt elastikiyetini geri kazandırırken ve ince çizgiler kaybolurken, sürekli destek için bağ dokusunu yeniler.

 

Uygulama Protokolü

*Uygulama yapılacak bölgeyi temizleyiniz,
*Cildinizi peeling ile ölü derilerden arındırınız ve durulayınız.
*Uygulama yapılacak bölgeyi dermapen veya dermaroller ile cildi tahriş etmeden mikro kanallar açınız. (Opsiyonel)
*Kolajen ip seti içerisindeki serumu uygulama yapılacak bölgeye sıkınız ve parmak uçlarınızla cilde nüfuz etmesini sağlayınız,  
*Pprotein ipini tam kırışığın içine yerleştiriniz. İpin uzun kalan kısmını kesiniz. *Tekrar serum sıkınız ve ipin cilde nüfuz edebilmesi için parmaklarınızla nazikçe masaj yaparak yediriniz.
*Uygulamayı haftada bir kere, 4-5 hafta tekrarlayınız. Daha sonra ayda bir yapmanız yeterli olacaktır.:

 

 

 

Ürün Bilgisi

Kullanım alanı Tüm yüz, boyun
Kullanım Şekli Harici
Özelliği Kırışık giderici